Sitemizde şuan toplam 8304 film bulunmaktadır.

Sevda Kuşun Kanadında 7. Bölüm 30 Eylül 2016

1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap

667
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sevda Kuşun Kanadında 7. Bölüm 30 Eylül 2016

Arif çatışmada yaralanan Zafer’e kan vererek hayatta kalmasını sağlıyor. Çatışmanın ardından Arif, yaşananların örtbas edildiğinin farkına vararak bu gizemin peşinden gitmeye karar veriyor. Bu sırada Arif’in yolu bir kez daha Cemil Ateş ile kesişiyor. Finalde ise Arif’i büyük bir sürpriz bekliyor.
Babası Zafer’in yaralanmasıyla zor anlar yaşayan Tümay’a en büyük destek Arif’ten geliyor. Babası Zafer’in hayatı için endişe etmekte olan Tümay, bir yandan da Nesteren ile karşı karşıya gelen annesi Esma’ya destek oluyor.
İzleyiciler bu bölümde yeni karakterlerden biri olan Fethi ile tanışacak. Zafer, sokakları tutuşturmak, insanlar arasındaki ayrışmayı daha da derinleştirmek için sinsi bir plan yapıyor. Bunun için genç bir vaiz olan Fethi’yi kullanmayı amaçlıyor. Oysa Fethi’nin amacı Zafer’inkinden çok daha farklıdır…
Diziye yeni sezonda dahil olacak karakterlerden biri de Filiz. Dönemin önemli yazarlarından Şule Yüksel Şenler’den etkilenen Filiz, üniversiteye başörtüsüyle gitmeye karar veriyor. Hakaretlerle karşılaşan Filiz’in yolu Ömer ile kesişiyor.
Hatun Eze, yeni sezonda izleyeceğimiz yeni karakterlerden bir diğeri. Ömer ve Hediye’nin ninesi olan Hatun Eze, memleketi Erzurum’dan mahalleye geri dönüyor. Yeni sezonda seyirciler bu eğlenceli karakteri keyifle izleyecekler.
Yeni sezonda Esma ve Zafer’in varlığını gizledikleri şizofreni hastası oğulları Kubilay ortaya çıkıyor. Özel bir psikiyatri kliniğinde tutulan Kubilay’ın gizemli hikayesi izleyiciler tarafından merakla takip edilecek.

Tür: Sevda Kuşun Kanadında

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?