Sitemizde şuan toplam 8446 film bulunmaktadır.

Paramparça 40. Bölüm 9 Kasım 2015

28
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

10.746
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Paramparça 40. Bölüm 9 Kasım 2015

Heyecan yine dorukta!
Harun yine güzel bir koz yakalar.Gülseren ve Dilara Cihan’nın suçsuz olduğunu ispatlayacak olan bilgisayarın peşine düşerler.İki kadında sevdiği adam için çırpınır.Ozan ise onlardan önce davranıp güvendiği için Harun’a verir babasının durumunu dahada zorlaştırır.Özkan ise hatalarına yenilerini ekler.Kötü bir baba olduğunu düşünen Özkan Can’ı da kaybetmek üzeredir.Cansu’nun söylediği sözlerle sarsılan Özkan bebeğinin peşine düşer ancak parasızlık onu yine hata yapmaya sürükler.
Cihan ve Dilara mahkemeye çıkarlar.Evlilikleri bitme noktasına gelen çift mahkemeye çıkarlar.Hakime ikiside boşanmak istediklerini söylerler.Mahkeme sonrası gelen bir haber kötü olayların aslında daha yeni başladığını müjdeler.

Tür: Paramparça

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Paramparça 40. Bölüm 9 Kasım 2015” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Gül - 2 sene önce demiş ki:

    Simdi anlasildi yalida gözü olmayan Gülserene Dilara nin cemkirmesi. Karsinda ki ac gözlü bir kadin olsaydi babandan kalma yaliyi kimseye yedirmemeni anlardim. Ama Gülseren öyle bir kadin olmadigi icin Dilaraaaa seni anlamama imkan yok-:)

  2. Gül - 2 sene önce demiş ki:

    Haftaya Cihan Harun un düsmani oldugunu ögreniyor. Harun un ne mal oldugunu ögrenen Dilara yinede Harun la yeni bir ask a yelken acacak mi acaba? Valla kadinin sevgisiz gecen yillari basina vurmus olabilir giriverir haruncugunun koynuna-:)