Sitemizde şuan toplam 8446 film bulunmaktadır.

Paramparça 32.Bölüm izle 14 Eylül 2015

41
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

18.538
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Paramparça 32.Bölüm izle 14 Eylül 2015

Yeni sezında diziye dahil olan Barış Falay Harun karakterini canlandırarak dizide ki olayların seyrini değiştirecek diğer taraftan Cihan ve Gülseren’in aşkları herkese meydan okuyacak.

Tür: Paramparça

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Paramparça 32.Bölüm izle 14 Eylül 2015” filminde 29 Yorum bulunuyor.
 1. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  aslında gülseren dilarayla aynı evde kalmaktan bayağı rahatsızdı. kadının çilesine bak ya. tamam dilara kendi evinde gülsereni görmek istemiyorsa denecek laf yok ama olağanüstü bir durum var. evde bomba patlamış, hazal denize düşmüş, ölümden dönmüş. dilaranın tek derdi gülseren.

  cihanın gülserene aşık olmasına katlanamıyor. ama o kocayı evden soğutan dilara değil mi? yıllarca mutsuz bir evlilik yaşamış. herkes kendi hayatını sürmüş. bu arada öğreniyoruz ki iki kere ciddi bir boşanma aşamasına gelmişler. daha ne olsun yani?

  dilara buna rağmen cihanı bir şeye sallamamış. cihan da zaten dilara hamile kaldı diye sevmeden yaptığı evlilikte dilaranın ilgisizliği yüzünden uzaklakmış. gülserene aşık olunca cihan kıymete bindi.

 2. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  şimdi bunların evliliği gülserenden çok önce bitmiş ama işi resmiyete dökmemişler. ilk başlarda canan dilaraya sık sık soruyordu, sen cihanı seviyormusun diye. dilara hepsine para için, şirket için ayrılmak istemiyorum. hayır cihanı sevmiyorum dedi. sonradan bir aşk masalı tutturdu. maden seviyordun be kadın niye kocanla ilgilenmiyordun. vakıf toplantılarında, orada burada gezeceğine kocanla ilgilenseydin.

 3. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  hazal süratle iyileşecek. cazgırlığı görüyormusun, iyileştiği anlaşılmasın diye fizyoterapisti nasıl da devre dışı bırakıyor. eee.. genlerinde var. anneannem hep kumaşına bak bezini al, anasına bak kızını al der. aha da dilara, aha da hazal.

 4. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  evlilik kağıt üzerinde bir anlaşma değil bana göre. yok neymiş, cihan boşanacakmış, sonra gülserene aşık olacakmış. aşk bu ya aşk. bekler mi mahkemeyi,davayı. gülserenin elini doğru dürüst tutmadı kadını metres yaptılar.

  madem evlilik bu kadar kutsal o zaman dilaraya da bu kutsallığa yakışır neden davranmadın, kocanı ihmal ettin demek lazım değil mi? üstelik kumpas kurmuş resmen, hamile kalmış evliliğe zorlamış bir kadın. bence çocuklarına güvenmiş, cihanı çantada keklik görmüş.

  evlilikte ilişkiler farklı mı yaşanıyor bilmiyorum. ben sevgilimle bu kadar yüzgöz olsam, bu kadar olumsuzluk yaşasam, sonra yeniden bir araya gelsem geçmişi yok sayamam. dilara cihanla yeniden devam etse aralarında hep gülseren olmayacak mı? eğer bu evliliği kutsal sayanlara göre bir aldatmaysa dilara bunu yutacak mı? nasıl devam edecek yoluna?

 5. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  GIZEM yazdiklarini zevkle okudum. Hepsine de katiliyorum. Zaten hep diyordum ya kendi düsuncelerime uygun düsüncede olan ender insanlardan birisin. Evli degil ve anne degilsin ama gayet olgun birisin ve dizilerden etkilenip evlilige ters bakan bir kisiliktede degilsin sükür.

  Benim icin bir gercek var oda bu bölüm beni hayel kirikligina ugratti. Umarim toparlanir. Özellikle dedim ya senaristin devamli Gülseren i haksiz birakacak durumlari yazmasi fazlasiyla gözüme batti.

  Dizi simdiye kadar olan bölümlerde hep sürükleyici akici olmustu. Ama bu bölüm sanki herkes kendini tekrarliyordu. Birde cogu sahneler yalida gectigi icin bir hayli SIKILDIM. Bence Cihan a ve Gülseren e yüklenen kesim bir hayli tutucu bir kesim. Birde bazen düsünüyorum dizide bir aldatilma seyretmi mi bazi izliyeci hemen korkup aman benim evliligimde de olmasin,kocam bu diziyi seyretmesin duygusuna mi kapailiyor diye düsünmeye basladim. Gercekten Cihanla hala öpüsmemis olan bir kadin nasil metresimolur bu zihniyetleri anlamak mümkün degil.

  Ozani da anlamak mümkün degil,gecen sezon Gülseren in sofrasina oturan genc bu bölüm annesinin bir lafiyla 180 derece degisti ve Gülseren e bakislari seytanca ve cok kötüydü.

  Hazal bekledigi hayel ettigi ilgiyi ve sevgiyi öz ailesinden görebilseydi bu kadar hircin olmazdi diye düsünüyorum.
  Gercekten en cok merak ettigim Harun un derdi ne? Gülseren evsiz barksiz,iśsiz ne yapicak?

 6. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  feslegen de koy deyişinden ben bu evin hanımı olacağım anlamını çıkarmasına koptum resmen. yok artık. nereden nereye atlıyorlar.

 7. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  evlilik için şöyle düşünüyorum. iki kişinin arasındaki anlaşma bence. bu bozuldu mu kırk kilitli kapı olsa bence yıkılmalı. gönülde biter her şey. o yüzden nikah bence gerçekten birlikteliği devlete bildirmek. hani o ayşe lakaplı lal var ya aksini savundu ama bizim kanunlarımız öyle değil. daha yeni yeni avrupa uyum yasaları falan düzenlemelere gidiliyor. bak sana medyatik bir örnek emrahın babalık davası. baktım internetten 11 yıl sürmüş. yok öyle bir dna testiyle babası falan. işte istendimi yıllarca sürüncemede kalıyor. adam bu arada malları elinden çıkarır zırnık koklatmaz o çocuğa. bunlarda tak fişi bitir işi sanıyor. mahkemeye gittimi iki celsede babası diyecek sanki.

 8. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  bence muhafazakarlık filan değil bunlarınki. resmen g.t korkusu. sanıyorlar ki gülsereni anlamaya çalışırlarsa karşılarına bir gülseren çıkacak. okuyorum aldatma o kadar yüksek oranlardaki. ama evli kadınların büyük çoğunluğu susuyor. boşamıyor. en korkuncu da ney biliyormusun, istatistiklere göre aldatan ve bağışlanan erkek bir süre sonra yeniden aldatıyormuş. bence özellikle belli bir yaştan sonra kadınlarda ne yapacağım, tek kalacağım, başıma ne gelecek korkusu oluşuyor. tek kalmaktansa göz yummayı yeğliyorlar. asıl onursuzluk bu bence. bir kısmı da resmen ekmek kapısı gözüyle görüyor evliliği. karnını doyuracağı yer. bedeli aldatılmak, bazen aşağılanmak, bazen dayak. bu özgüvensizlik sonucu da erkekler her zaman sil baştan hayatlarını yaşıyor.

 9. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  annem her zaman iyi bir işim olmasını hayatın bir koşulu olarak gördü. bu nedenle sanırım beni bu kadar zorladılar. ama ben dilara olsam cihana asla katlanmazdım. cihan da ne çocuk dinliyor, ne yabancı dinliyor, ne evdeki hizmetlileri umursuyor canı istediği yerde bağırıp çağırıyor. tabi bunda dilaranın yaptıklarının büyük payı var. dilara da kuzu kuzu ardından bakıyor. sonrada gülserene saldırıyor. işte kadın kadının düşmanı dedikleri bu olsa gerek.

 10. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  ben gülserenin bu kadar ezik durmasını istemiyorum. ama kadın da bir yerde durmuyorki. mis gibi işi vardı. ekonomik durumunu da düzeltiyordu. kalktı bütün düzenini bir anda bozdu. ilerisini hiç düşünmüyor. oysa önce kendi güçlü olacak, sonra çocuklarına yüzünü dönecek. çaresiz bir anne olarak nereye kadar gücü yeter ki. bak dilaranın evinde olmaktan ezilip duruyor.

 11. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  gülserenin en sevdiğim yönü cihanın maddi durumundan hiç etkilenmemiş olması. parası umurunda değil. zaten parayı umursasa bir çok şeyi tepmezdi. bir de koşulsuz bir sevgisi var. başka bir şey için dünyayı yakıyor ama kızları için zehir içip kan kusuyor ama yine de şikayet etmiyor. cihanla aralarındaki duygusal bağ beni çok etkiliyor. arada cinsellik olsa bu kadar etkili olmazdı sanırım. çok dışa vurmuyorlar çünkü gülseren istemiyor. cihan boşanmış olsa o da bence gerçek duygularını açığa çıkaracak, elektrik,voltaj o zaman belli olacak.

 12. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  bence hazal sevgiyi yerini sağlamlaştırmanın anahtarı olarak görüyor. gerçekten sevilmek için değil bu entrikalar, sevilmek istiyor ama gerçek istediği o yalıda kalıp o zengin hayatı yaşamak. cansuyu o kadar çok kıskanıyor ki onunla eşit haklara sahip olduğunu göremiyor. tabi bunda dilaranın payı çok. her hatasında, her hırçınlığında onu kapı dışarı etmekle tehdit etti. bunun uğrunda kızcağız gülsereni sildi, yalanlar söyledi, hatta intihara teşebbüs bile etti. cihanın da evde olmayışı bunlara sebep oldu. rahmi de kızın çok üzerine gitti. ozan kabullenmedi. bütün bunları yaşarken hazal hep kaybetme korkusu duydu. tabi bir de lüks yaşama karşı büyük bir hırsı var. sonuçta onaltı yaşında bir kız. gülseren hazalı dilaradan daha çabuk anladı ve onun yalıda kalmasına izin verdi. dilara da gülseren kadar anlayışlı olabilseydi belki hazal bu kadar agresif olmazdı ve cansuyu da kabullenebilirdi.

 13. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  ben de harunu anlayamadım. aşk acısı desem, acaba dilara onun eski sevgilisimiydiki? önceki bölümlerde dilaranın hamile kalarak cihanı evliliğe zorladığını öğrenmiştik. cihan dilarayı harunun elinden almış olamaz buna göre. o zaman şu kalıyor geriye, harun dilaraya aşık, dilara cihana. cihan dilarayla evlenince de harun ondan nefret ediyor. ya da aralarında para, iş mevzusu mu var acaba? yeni bölüme öğreneceğiz artık.

 14. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Kizzzz GIZEM döktürmüssün yine. Sen diger tarafta genelde tek tük kisa yorumlar birakirdin gecen sezon dizi hakkinda. Hosuma gitti bu detayli yorumlarin. Valla lal bir geldi hemen seni beni aportta beklemekle sucladi durdu,kadinda hastalik haline gelmis laf sokusturmadan duramiyor. Bir cevap yazdim tabii ki-:) Birde yazdiklarini komedi olarak okuyup gülüyorum. Dilaranin Ozanin beynini yikamasini hakli cikariyor,efendim gercek hayatta cokmus böyle yapan anneler! Lafin kisasi dizi ayni tas ayni hamam bazi yorumcularin yorumlari ayni tas ayni hamam,degisen bir sey yok!

  Esasinda mantik ariyacaksak Harun intikam almak icin neden 19 sene bekledi öyle degil mi? Nedeni her ne olursa olsun.
  Cihan bosanmis olsa bak gör elektirigi konusunda sana katilmiyorum. Cünkü iki oyuncu arasinda elektirik yok,ben bunu göremiyorum malesef. Bazen iki oyuncu arasinda ki kimya öpüsme,cinsellik yasamadan da oluyor ama bunlarda yok.

  Hahaha demek ki g.t korkusundan böyle yaziyorlar. Türkiye de gercekten aldatilan,dayak yiyen kadin ekonomik nedenlerden dolayi katlaniyorlar ve herseye göz yumuyorlar. Bende öyle düsünüyorum bir kere aldatan devaminida getirir. Dilara nin ekonomisi düzgün,kendi ayaklarinin üstünede basabiliyor. Sirf etraf ne der itibari zedelenmesin diye Cihanin kendisini asalamasina göz yummasini anlamiyorum ve anlamiyacagimda.

  Senarist ya da senaristler Gülseren i ezik yapiyorlar devamli,gelen vuruyor giden vuruyor. Gülseren i kisa bir zaman icin kendi ayaklari üstünde durabilen biri yapip agzimiza bir kasik bal sürüyorlar ama bu durum cok uzun sürmüyor. Sonra o mutfak sahnesini BILINCLI olarak öyle yazmislardi. Dilaraci izliyeci ahh bak tüh tüh gördünüzmü Gülseren evin hanimi olmaya calisiyor. Nitekimde gördük gercektende hakiki dilaracilar öyle düsünmüs-:)) Dizinin konsepti böyle malesef,Gülseren devamli ezik olacak ve Dilara da onu devamli ezecek….

 15. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Ikinci FRAGMAN cok feci. Gülseren yalida kalmaya devam ediyor. Cihanla rihtimda birbirlerine yaklasiyorlar. Tabii bunu gören bir adet cansu ve bir adet ozan ve dilara var. Ozan annesine sen yaliyi baslarina neden yikmiyioraun diye tepki verirken cansunun tepkiside keriman ve özkanlara tasinmak oluyor. Harun da uzaktan dürbünle bol bol dillarayi izliyor. Tam bir komedi-:))

 16. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  valla okul açılmak üzere. kayıt yeniledim. dersler başladıktan sonra bu kadar ayrıntı zor. :))) fırsat bulmuşken yazayım dedim. bir de öbür tarafta sürekli cımbızcılık oynayan art niyetli bir kadın var. a desen ayı dedin diyor. bu da beni rahatsız ediyor. tamam ağzının payını rahatlıkla veririm de sonra kendime kızıyorum. yaşından dolayı o utanmıyorsa sen uyma diyorum kendime. sıkıldım ben o kadından GÜL. ben hayatımı hep böyle kavgayla yaşayamam ki. üstelik böyle kavgayı biz kız kıza böyle uzun süreli hiç yaşamadık. bence köroğlusu onu öyle pışpışlamıyor. ya da bu kadın gerçekten özürlüyse kocası kesin aldatıyordur. on yıldan fazla diyor mesela felç durumuna, öyleyse adamın vardır bir metresi. kadın bunu biliyordur belki. ondan kuduruyordur.

 17. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Sahi Gizem ben senin okulunun basliyacagini tahmin etmistim. Gercekten okul,derslerin dizilerden ve yorumlarindan önce gelmeli. Kaldi ki öyle olacagindan süphede duymuyorum.

  Aynen bende cok rahatsiz oluyorum lal durumundan. En büyük rahatsizligimda lal in devamli laf sokusturdugunu,ilk baslatanin o oldugunu görmeyen yalakalar,avukatlar ordusunun olmasi. Kimbilir belki gercekten gercek hayatta aldatiliyordur ve ondan bu kadar bu konu hakkinda hircindir. Lal da selde kocalarini göklere cikariyorlar,metediyorlar,al sana tek yumurta ikizi gibi ayni ortak özellik-:)))

 18. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  annem hep gerçek yalındır, süslenmez der. çok haklı. kocası o kadar iyi olsa bunu dile getirmez. çünkü normal bir şey olarak görür. arada bir yüzünü güldürüyorsa ona iyi geliyordur. ya da yani hülya olarak hikaye uydurdu ya acaba bir bölümü gerçek miydi. kesin bu lalsel in kocası aldatmıştır bunu. benim hayatta böyle korkum yok. acaba evlilik farklı bir boyut mu? yok ya ben kendime de çocuğuma da bakarım. çekmem böyle bunlar gibi kimsenin ağzının kokusunu. ayrıca kimse anam iyi, babam iyi, falanım iyi demiyor. bu lalsel kocasını övüyorda övüyor. sanki birilerine nispet yapmak istiyor. ne komik kadın ya.

 19. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  haa şu avukat ordusu dediğin hepsi kendisi :))) bizim bir iki sazan da atlıyor bu duruma. gerçek sanıyor.

 20. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  izledim yeni fragmanı. epeyi laf sayarlar artık. ancak anlamadığım şey şu. tamam gülserenin orada kalması hoş değil, bunu eleştirmeleri normal. ama gülseren orada kalmasa ne değişecek? cihan dilarayı istemiyor, sevmiyor. buna rağmen dilaranın yapışıp kalmasını nasıl savunuyorlar? gülserenin orada ezilmesine çok kızıyorum. ama dilaranın da kendini bu duruma düşürmesine daha çok kızıyorum.

 21. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Ayyy sen cok yasa emi Gizem,yine beni karnima agri saplanana kadar güldürdün-:)) Vallahi senin teorilerine bayiliyorum ve CADI beynime yeni fikirler sokuyorsun. Simdi sende bende lalsel ayni kisidir hemfikiriz,hatta hülya nin sel oldugundanda eminiz, Ben ufak bir acik kapi birakiyorum lalsel ayni kisi degilse kesin teyze veya hala kizi olma ihtimalini-:)) Gercekten bu sel hülya profilini birden bire yaratti ya evet gercekten hülyanin yasadigi aldatmayi kendiside yasamis olmasin diyorum haklisin. Sel muhtesem dört dörtlük,wikipediya gibi bir kadin,kongoya bile gidip insanlara yardim icin neler yapiyor. Simdi cizdigi bu mükemmel profili zarar görmesin diye hülya yi sahneye koyuyor-:))))

 22. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  aslında onlar bizi anlamıyor. ben yazdıklarını okuyorum, sen de benim gibi gülserene bazı yönlerden kızıyorsun. sanki biz evli kadınlara bir gülseren lazımı savunuyoruz gibi düşünüyorlar. aslında bizim söylediğimiz doğru. kardeşim o evlilik bitmişse bitmiştir, ne öyle geri kazanacakmış, yok bırakmıyacakmış. sanki maldan bahsediyor. kazanmanın yolu kalbi fethetmekten geçmez mi? biz ne diyoruz, dilara yanlış yapıyor, iftira atmakla, yalan söylemekle olmaz bu iş. gülseren daha cihanın elini tutup öpüşmedi bile. kadın evli bir erkeğe karşı daha ne kadar dikkatli olsun anlamıyorum ki. ha aşık olmasını bile dile getirmedi doğru dürüst. gözleriyle anlatmaya çalışıyor, o da bazen yani. dilara bakalım keriman gibi biriyle yaşamak zorunda kalsaydı, ya da özkan gibi biri tarafından onca yıl bekletilseydi, borçlarını ödeyebilmek için üç işte çalışsaydı. o zaman görürdük asaletini. baba parasıyla hava atıyor. ona buna emir vermekten başka numarası yok. iyi bir anne falan değil. hangi olayda çocuklarının yanındaydı? hep en son duydu, hep en son geldi. parasıyla çocuklarına dersler, kurslar, iyi okullar sağlamak annelik mi? gülserenin bir bahanesi var, borçları ödeyebilmek için hep çalışmış. hazala vakit ayırmakta zorlanmış. buna rağmen yine her olayda kızlarının yanında.

 23. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Cevap bakalim lal dan mi gelmistir yoksa avukatlarindan mi?-:)))

 24. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  ayşeye gel ayşeye bakalım daha kimleri göreceğiz. salağa yatıyor, güya gaza gelip onunla atışacam. yürü ense traşını göreyim diyesim var.

 25. gizem - 3 sene önce demiş ki:

  traş espirisini babamdan kaptım ;)) orjinal değil.

 26. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Hahaha traś espirisine. Ya avukati ayse geldi,hani benim selin vari yaziyorsun sen dedigim kisi-:)) Evet bende kesinlikle cevaplamiyacagimi belirttim,kudursun diye. Sanki okudugunu anlamiyor. Yaw bu B….n da beni sinirsel harbe sokuyor,tam hatuna yüksek puan veriyorum dürüstce lal a mel e katilmadigini yazabiliyor diye,bir bakiyorum bir sonra ki yorumunda yine YAN cizmis-:))

 27. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Bücür geri gelmis,kadinnnnnn kiskancliktan kuduruyor-:))))))) Nasil camur atacagini,nasil saldiracagini sasirmis bir durumda. SADECE benim yazdiklarimi tekrarliyor yani popomla o….r-:)) Simde benim merak ettigim lal in üc gün üc gece süren dügün haftasinda da cikagelicek mi?

 28. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Bakiyorum bücürün sen oldugunu iddia eden kisimiz sus pus oldu,anladi herhalde sacmaladigini-:) sel yengemiz evini,kocayi,bahcesini yine metrekarelerle beraber met etmeye baslamis. Paramparca dizisine yorum yazmamak icin ruh ikizine zaten benim yazmak istediklerimi sen yazdin diye isin icinden cikivermis-:)) Agac ayni dal ayni anliyana tabii…

 29. Gül - 3 sene önce demiş ki:

  Nerdeyse bu lal sel den ilgi görebilmek icin,sorularina cevap alabilmek icin ve sel in cokkkkk usta bir psikolog oldugunu ümmü cihana gösterebilmek icin simdi de nurdan mi olmus diyeyim?-:))))