Sitemizde şuan toplam 8681 film bulunmaktadır.

Kara Ekmek 31. Bölüm izle 13 Kasım 2015

13
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

6.209
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Kara Ekmek 31. Bölüm izle 13 Kasım 2015

Asiye’ye evlilik teklifinde bulunmaya hazırlanan Çetin, hazırlıklara başlar. Çetin’in evlilik teklif edeceğini duyan Asiye ummadık bir hareket yaparak işin rengini değiştirir. Fakat ikilinin düşünmediği ve hesap etmediği şeyler, onları daha başka bir bilinmeze doğru yol almalarını sağlar. Hale dönünce yalıdan ayrılmayı düşünen Taylan, bir yandan da kendi canına kastedenleri bulma derdindedir. Tüm bulgular bu kişinin Ömer olduğunu gösterir. Taylan, bu düşünceyle hareket etmeyi düşünürken, ummadığı bir şekilde olayların gidişatı değişir. Yalıda Mehmet ile karşılana Hale, beklenmedik bir anda ortaya çıkan bu kişinin aslında kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır.
Teneke mahallesinde olaylar gaz kesmeden devam etmektedir. Celal hastaneden çıkıp Pervin’le yüzleşmek için karşısında bitiverir. Pervin içinde bulunduğu bu durumdan kaçmaya çabalamaktadır.
Asiye, ailesiyle yeniden bir araya gelip toparlamak isteyen Salim’in karşısına dikilir. Babasıyla arasındaki buzları eritme düşüncesindedir. Salim, tüm bu olan bitenden sonra kızını affedip barışacakmıdır ?

Tür: Kara Ekmek

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?